• 1398/10/27
  • 587

قوانین ما

به نام خدا

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سامانه الکترو بیمه نوین

شرکت بیمه نوین

 

کاربر گرامی، استفاده شما از سامانه الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین (www.e-bime.com) به معنی موافقت شما با شرایط و قوانین سامانه، می باشد. خواهشمند است جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه الکتروبیمه نوین، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمائید.

استفاده از کلیه خدمات سامانه الکتروبیمه نوین، به منزله آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از خدمات الکترونیکی بیمه می باشد. شرایط و قوانین سامانه الکتروبیمه نوین برگرفته، منطبق و با تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کننده و قوانین بیمه مرکزی ج.ا.ا. و مصوبات شورایعالی بیمه می باشد و متعاقبا" کاربر نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. بنابراین عمل به قوانین و مقررات سامانه به عنوان یک قرارداد، الزامی است

 

تعریف کاربر

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که بر اساس اطلاعات شخصی خود نسبت به عضویت در سامانه الکتروبیمه نوین و ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات الکتروبیمه نوین برای خود یا یک شخص سوم، اقدام می نمایند، به عنوان کاربر شناخته می شوند و ملزم به رعایت کلیه قوانین و مقررات سامانه می باشند. کاربری که برای خود ثبت سفارش می نماید به عنوان "کاربر بیمه گذار" و کاربری که برای شخص سومی، ثبت سفارش و بیمه نامه برای وی خریداری می نماید، به عنوان "کاربر بازاریاب"، محسوب می گردد.

 

 

 

 

پنل کاربر

هر کاربر دارای یک پنل شخصی می باشد که در آن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره حساب، معرف بیمه نامه (در صورت وجود)، واحد صدور بیمه نامه (به انتخاب کاربر) و ... دریافت و ثبت می گردد و به عنوان پنل شخصی کاربر لحاظ می گردد.

 

معرف

منظور از معرف فردی می باشد که که سامانه را به فرد دیگری معرفی نموده است که این امر تنها با یک سطح در سامانه اجرا می گردد.

 

واحد صدور

نمایندگان شرکت بیمه نوین در سراسر کشور به عنوان واحدهای صدور بیمه نامه می باشند.

 

حریم شخصی

الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین، متعهد است از حریم شخصی و اطلاعات کلیه کاربران، محافظت نماید و جهت حفظ اطلاعات شما از به روزترین تکنولوژی ها، استفاده نماید. همچنین کاربران نیز خود ملزم به حفظ اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور کاربر انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

تمامی مطالب موجود در سامانه الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین  (www.e-bime.com)مانند لوگو، متون، آیکون ها، تصاویر، علائم تجاری، کلیه محتوای تولید شده توسط الکتروبیمه نوین، اسامی خدمات قابل ارائه، کلیه موارد قابل دانلود و کپی برداری، جزئی از اموال شرکت بیمه نوین به عنوان مالک برند تجاری الکتروبیمه نوین، محسوب می شود و حق هرگونه استفاده از آن صرفا" در انحصار شرکت بیمه نوین می باشد.

 

خدمات بیمه ای قابل ارائه در الکتروبیمه نوین

الکتروبیمه نوین یک سامانه ثبت سفارش و فروش آنلاین بیمه نامه می باشد. در الکتروبیمه نوین هیچ گونه کالای فیزیکی به فروش نمی رسد و صرفا" خدمات بیمه ای (انواع بیمه نامه و مشاوره بیمه ای)، ارائه می گردد. بنابراین هر بیمه نامه سفارش داده و خریداری شده از طریق سامانه الکتروبیمه نوین تابع شرایط عمومی و خصوصی بیمه نامه مربوطه و همچنین قوانین بیمه مرکزی ج.ا.ا. و مصوبات شورایعالی بیمه می باشد.

 

قوانین صدور بیمه نامه

در صورت بروز هرگونه قصور، تقلب و عدم همخوانی اطلاعات بیمه نامه با موارد درج شده در سامانه بر مبنای اصل حسن نیت در بیمه، کلیه مسئولیت های حاصل از این امر بر عهده کاربر ثبت کننده سفارش بوده و وی می بایست ما به التفاوت حق بیمه را در صورت مغایرت حق بیمه، پرداخت نماید. همچنین در مواردی که نیاز به بازدید مورد بیمه می باشد، صدور بیمه نامه پس از بازدید و تائید نهائی، کارشناس بیمه، انجام می گردد.

 

بررسی سفارشات ثبت شده و ارسال سفارش

کلیه سفارش های کاربران در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، توسط واحد صدور منتخب که توسط کاربر انتخاب شده است، بررسی می گردد. منظور از روز کاری از روز شنبه تا چهارشنبه می باشد. البته شایان ذکر می باشد شما می توانید روزها و ساعات کاری واحد صدور منتخب خود را در زمان عضویت در سامانه و انتخاب واحد صدور خود، رویت نمائید. بدیهی است ثبت سفارش به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

ذکر این نکته ضروری است که اعتبار بیمه نامه از ساعت 24:00 آغاز می گردد و کاربران می بایست به  این نکته دقت داشته باشند حداقل سه روز کاری قبل از انقضاء بیمه نامه نسبت به ثبت سفارش و خریداری بیمه نامه، اقدام نمایند. در غیر این صورت مسئولیت بروز مشکلات احتمالی به عهده کاربر خواهد بود.

با توجه به اینکه ثبت درخواست به هیچ عنوان به منزله صدور بیمه نامه نمی باشد، چنانچه درخواست مشتری بنا به هر دلیلی به تشخیص واحد صدور مربوطه، امکان عملی شدن و متعاقب آن صدور بیمه نامه نداشته باشد، واحد صدور مربوطه ملزم است در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش توسط کاربر، ایشان را مطلع نموده و طبق راهنماها و دستورالعمل های داخلی شرکت بیمه نوین ویژه سامانه الکتروبیمه نوین، اقدام نماید.

همچنین برخی از انواع بیمه نامه قبل از صدور نیاز به بازدید دارد که در این خصوص کاربر، همکاری لازم را با شرکت بیمه نوین به منظور بازدید از مورد بیمه بعمل می آورد و قاعدتا" صدور بیمه نامه پس از طی بازدید و تائید کارشناس بازدید بیمه، امکان پذیر می باشد. بعضا" نیز این احتمال وجود دارد که بعد از بازدید نیاز به تغییراتی در درخواست ارائه شده توسط کاربر و متعاقبا" تغییر قیمت بیمه نامه (کاهش یا افزایش) وجود داشته باشد که قبل از صدور بیمه نامه به اطلاع کاربر رسانیده خواهد شد و در صورت تائید کاربر و واحد صدور شرکت بیمه نوین، بیمه نامه، صادر می گردد.

بیمه نامه هائی که نیاز به بازدید ندارد، حداکثر ظرف 24 توسط واحد صدور مربوطه، صادر و بر اساس اطلاعات درج شده توسط کاربر در خصوص زمان تعیین شده، آدرس و روش دریافت بیمه نامه (ارسال رایگان، دفتر نمایندگی، پیک و...)، ارسال می گردد. مواردی که نیاز به بازدید دارد، حداکثر 24 ساعت پس از اتمام بازدید و تائید نهائی، ارسال خواهد شد.

کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه نامه  و همچنین بر مبنای اصل حسن نیت، اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه نامه جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه نامه جدید نیز نسبت به تحویل بیمه نامه قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هرگونه ایرادی باشد که منتهی به اشتباه در صدور بیمه نامه گردد یا در هنگام تحویل بیمه نامه جدید، بیمه نامه قبلی، عودت نگردد، درخواست خرید کاربر غیرمعتبر لحاظ شده  و الکترو بیمه نوین شرکت بیمه نوین حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می داند. بدیهی است در صورت فراهم نبودن، شرایط فوق، بیمه نامه تحویل داده نمی شود.

 

انصراف از خرید

کاربر می تواند در هر مرحله ثبت سفارش، از سفارش خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ سفارش (بیمه نامه) از طرف کاربر، اعلام شود و بیمه نامه هنوز صادر نشده باشد، شرکت بیمه نوین کلیه مبالغ پرداختی را به کاربر، مسترد می نماید.

در صورتی که بیمه نامه درخواستی کاربر، صادر شده باشد، جهت ابطال بیمه نامه و عودت وجه، طبق ضوابط بیمه مرکزی ج.ا.ا. و دستورالعمل های داخلی شرکت بیمه نوین، اقدام خواهد شد.

همچنین کلیه واحدهای صدور شرکت بیمه نوین در صورت انصراف از خرید کاربر، طبق راهنماها و دستورالعمل های داخلی شرکت بیمه نوین ویژه سامانه الکتروبیمه نوین، اقدام می نمایند.

 

پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین

کلیه کاربران الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین، پس از ثبت سفارش، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین به حساب شرکت بیمه نوین، واریز می نمایند.

شایان ذکر می باشد پرداخت موفق مبلغ سفارش به عنوان ثبت قطعی سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع رسانی به واحد صدور مربوطه و شرکت بیمه نوین نمی باشد و سفارش شما به صورت خودکار به واحد صدور منتخب شما، ارسال می گردد.

 

پراکندگی جغرافیائی ارائه خدمات

خدمات بیمه ای الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین به صورت سراسری و در شهرهائی که شرکت دارای شعبه/ باجه/ نماینده  می باشد، ارائه می گردد

 

تماس با الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین

راه های ارتباطی با الکتروبیمه نوین از طریق کانال های درج شده در سامانه الکتروبیمه نوین، سایت شرکت بیمه نوین (www.novininsurance.com)، شبکه های اجتماعی شرکت بیمه نوین اعلام شده در سایت شرکت بیمه و سامانه الکتروبیمه نوین، شماره تماس های اعلام شده در سایت و سامانه می باشد.

 

 

 

 

 

 

سابت ها:

شرکت بیمه نوین                                                 www.novininsurance.com

الکتروبیمه نوین شرکت بیمه نوین                                        www.e-bime.com