• 1398/11/28
 • 1653

تفاوت یک بیمه بدنه معمولی با بیمه بدنه نوین در چیست؟

آیا بیمـــه نامه بدنه همه شرکت های بیمه شبـــیه به هم است؟ آیا می شود با دریافت خسارت بیمه بدنه، "تخفیفات آتی" را از دست نداد؟ آیا خدمات بیمه بدنه می تواند شامل خدمات "ویژه و خاص" هم باشد؟ آیا بیمه نامه بدنه ای داریم که "بدون دریافت وجه"، خدمات ویژه ای مثل حمل خـــودروی معیوب، امکـــان انتخاب تعمـیرگاه و ... را ارایه دهد.

الزام قانونی و توسعه فرهنگ بیمه باعث شده تا "بیمه شخص ثالث" به گسترده ترین شکل خود در کشور توسعه یابد. اما هر بار که از بیمه شخص ثالث خود استفاده می کنید سوال دیگری مطرح می شود که خسارت وارد شده به خودروی "خودتان" چگونه باید جبران شود؟ پس، اگر بیمه شخص ثالث دارید یعنی این باور را دارید که ممکن است روزی از آن استفاده کنید. آن روز حتما به "بیمه بدنه" برای جبران خسارت های وارد شده به خودروی خودتان هم نیاز خواهید داشت. این را بگذارید کنار خطر سرقت و آتش سوزی خودرو و ... که ضرورت استفاده از "بیمه بدنه" را افزایش می دهد.

ما در شرکت بیمه نوین اعتقاد داریم با وجود کلیه مزایایی که خودرو برای افراد به همراه دارد، همواره دغدغه بروز خسارت به ویژه تعمیرات خودرو و برگرداندن آن به حالت قبل از تصادف و همچنین جبران هزینه های ناشی از این تصادفات وجود داشته و دارد و مالکان خودرو را به زحمت می اندازد. به همین دلیل بیمه بدنه را با پوشش های جدید و دقیقا بر اساس نیاز شما طراحی کرده ایم.

اگر شما هم اعتقاد دارید با توجه به افزایش خطر برخورد و تصادفات رانندگی، هيچ کس نمي‌تواند مطمئن باشد از لحظه شروع رانندگي تا رسيدن به مقصد از خطر تصادف در امان باشد، پس خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم.


جرا باید بیمه بدنه بخریم؟

به طور کلي بيمه بدنه، خسارات وارد شده به خودروی شما را در مقابل خطراتی که تحت پوشش بیمه نامه هستند جبران می کند. این خطرات عبارتند از: حریق (آتش سوزي، صاعقه، انفجار) تصادفات (کلی و جزئی) و سرقت کلي.

 

پوشش های اضافی این بیمه نامه

شما می‌توانید با خرید پوشش‌های اضافی، خطرات زیر را هم در بیمه بدنه پوشش دهید:

 

 • سرقت در جای قطعات و لوازم وسایل نقلیه
 • شکسته شدن شیشه ها
 • هزینه های توقف در تعمیرگاه جهت تعمیر و بازسازی خودرو آسیب دیده
 • بلایای طبیعی
 • خطرات پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی
 • نوسانات قیمت

 

چرا بیمه بدنه "بیمه نوین" را پیشنهاد می دهیم؟

علاوه بر تمام خدمات و پوشش هایی که یک بیمه نامه بدنه عادی دارد (از جمله مواردی که در بالا به آن اشاره شد) به 4 دلیل منحصر به فرد که در سایر بیمه نامه های دیگر وجود ندارد، ما به شما توصیه می کنیم که بيمه بدنه بیمه نوین برای خودروی خود خريداري کنيد.

 

1- اگر فکر می کنید در حین رانندگی یا در زمان اضطرار، نیاز به دریافت خدمات امدادی خواهید داشت که جزو پوشش‌های بیمه نامه بدنه عادی و رایج نیستند و بایستی مبالغ جداگانه ای را برای دریافت خدمات امدادی هزینه کنید، این بیمه نامه در این شرایط به شما خدمات خوبی را خواهد داد.

2- اگر پیش بینی می کنید خودروی شما در جاده به دلایلی مثل اتمام سوخت و یا پنچری و ... خواهد ماند. این بیمه نامه در این شرایط به شما خدمات خوبی را ارائه خواهد داد.

3- اگر فکر می کنید به دلیل حادثه و توقف خودروتان جهت تعمیر و عقب افتادن از کارهای روزمره، مجبور به پرداخت هزینه هایی مانند هزینه آژانس خواهید شد. این بیمه نامه در این شرایط به شما خدمات خوبی را خواهد داد.

4- و مهم تر از همه اگر در استفاده از بیمه نامه بدنه خود همواره نگران از بین رفتن تخفیفات آتی هستید این بیمه نامه در این شرایط به شما خدمات خوبی خواهد داد. جزییات این خدمت منحصر به فرد را در ادامه بخوانید.

 

 

 

 1. طرح اتوپلاس طلایی

(بیمه بدنه ویژه خودروهاى با ارزش 800 میلیون ریال و بیشتر)

در این طرح، خدماتی ویژه به صورت رایگان به همراه بیمه بدنه خودرو به مشتریان دارای خودروهای با ارزش 800 میلیون ریال و بیشتر ارائه می شود.

-1 در صورت دریافت یک بار خسارت به میزان کمتر از دو برابر حق بیمه پرداختى و تمایل بیمه گذار به تمدید بیمه نامه نزد شرکت بیمه نوین، تخفیفى معادل تخفیف عدم خسارت سنواتى سال گذشته اعمال خواهد شد.

2- عدم الزام به مراجعه حضوری بیمه گذار، جهت استفاده از مزایای بیمه بدنه

3- مراجعه کارشناس بیمه نوین به محل مورد درخواست بیمه گذار جهت تشکیل پرونده خسارت

4- امکان انتخاب تعمیرگاه توسط بیمه گذار

5- مراجعه کارشناس ارزیاب خسارت خودرو بیمه نوین جهت ارزیابی خسارت به تعمیرگاه

6- هزینه نگهداری خودرو در پارکینگ عمومی در صورت وقوع حادثه (به مدت 30 روز)

7- سیستم پاسخگویی شبانه روزی

8- ایاب و ذهاب ویژه در صورت بروز حادثه (به مدت 30 روز)

 

خدمات اختصاصی امداد خودرو به صورت رایگان

 • اعزام امدادگر به صورت شبانه روزي در سراسر كشور
 • انتقال خودرو با خودرو سوار و یدک کش تا تعمیرگاه یا نمایندگی
 • تعويض لاستيك پنچر با زاپاس
 • باتری به باتری در صورت توقف خودرو به دلیل اتمام شارژ باتری
 • سوخت رسانی با سوخت رایگان (در صورت توقف خودرو به دليل اتمام بنزين در سطح شهر و جاده ها)
 • ارائه خدمات تلفنی مشاوره وکارشناسی فنی خودرو

 

طرح اتوپلاس

(بیمه بدنه ویژه خودروهاى با ارزش کمتر از 800 میلیون ریال)

تمامی مشتریان دارای خودروهای با ارزش کمتر از 800 میلیون ریال نیز می توانند از خدمات ویژه امداد به شرح زیر به صورت رایگان بهره مند گردند.

 

خدمات اختصاصی امداد خودرو به صورت رایگان

 • اعزام امدادگر به صورت شبانه روزي درسراسر كشور
 • انتقال خودرو با خودرو سوار یا یدک کش تا تعمیرگاه یا نمایندگی
 • تعويض لاستيك پنچر با زاپاس
 • باتری به باتری در صورت توقف خودرو به دلیل اتمام شارژ باتری
 • تعویض تسمه های هیدرولیکی
 • سوخت رسانی با سوخت رایگان (در صورت توقف خودرو به دليل اتمام بنزين در سطح شهر و جاده ها)
 • ارائه خدمات تلفنی مشاوره وکارشناسی فنی خودرو

 

 

با این توضیحات یعنی آنکه با خرید بیمه نامه بدنه نوین، شما فقط از مزایای یک بیمه بدنه معمولی برای خودروی خود برخوردار نخواهید بود و می توانید از بسیاری از خدمات امدادی و پشتیبانی در هر زمان و مکانی بدون وقوع حادثه نیز استفاده کنید. همچنین مزیت مهم دارندگان اتوپلاس نوین آن است که لازم نیست برای اعلام و یا تکمیل فرم خسارت به شرکت مراجعه کنند بلکه در هنگام وقوع خسارت و یا حادثه، کارشناسان ما در محل شما حاضر خواهند شد.

 

www.novininsurance.com

تلفن پاسخگویی 24 ساعته: 22251060